nula a jedna.

29. srpna 2010 v 21:51 | Charlotta


"Co je to svoboda? - Není v tom, v čem se jí budeš pokoušet hledat. Není ve vnějších fenoménech, to je jen zdání a náhražka. Ta pravá a absolutní svoboda je v Tobě. Nikdo Ti ji nemůže vzít, je to úděl...v konečném smyslu, je to šílenství." (R. John)


Dva měsíce. Umělci. 
Jak říká Nebeská, "Co taky jiného od nich můžeš čekat?-Umělci!"..
Chvíle nejnádhernějšího štěstí. Chvíle zoufalství. Vzteku. Pohrdání. Zamilovanost, opravdu pofidérní. Předstírání. Dva měsíce trvající opilost. Přirozená.
Jedinečnost všedních dnů. (před)Stavy.
Teplé noci, doteky trávy, sledování hvězd. Nekonečno. Cinkot flašek, řinčení scén...dialogů, monologů. Logika v kouři. Dva měsíce. 

Nechci se znovu utápět v ideji, že tohle je život a škola jen nástroj, díky němuž si uvědomím tyhle chvíle. 
Umělci. Bohéma. Propité noci. Rána s kytarou. Otázky bez odpovědí. Opravdová náklonnost. Určitě ne skupina, parta...jednotlivci na jednom místě..přátelství. Ovšem, jejich umění hrát i v životě...-hajzlové. Pár románků. Všechny mám moc ráda. 

Nechci to shrnout. Udělat tlustou čáru a říct, tohle byly prázdniny! Ne. Bylo to 62 dnů. A každý se zaslouží vynikat svou výjimečností. 

Tohle je teprve začátek. Na střízlivění bude času dost. 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 alfalfa alfalfa | Web | 30. srpna 2010 v 7:28 | Reagovat

Prázdniny!To je krásny čas. Pre mňa je to totálny oddych a pokoj, ale samozrejme aj veľa zábavy, ktorú si bohužiaľ počas roka moc neužijem. Je to smutné, že nástupom do školy sa všetko zmení a príde len to horšie. Teda aspoň mne sa to tak zdá, že so školou končí všetko radosť. :(

2 Já | 20. června 2012 v 0:24 | Reagovat

Kde jsi...?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama